Izvēlne Aizvērt

Aicinām iesūtīt fotogrāfijas pavasara sesijas noslēguma izstādei

Vidzemes lauku partnerība “Brasla”, biedrība “Jūrkante” un biedrība “No Salacas līdz Rūjai” ir uzsākusi īstenot starpteritoriālo sadarbības projektu “Salaca, Latvijas pērle, no Burtnieka līdz jūrai”. Projekta laikā, piesaistot pieredzējušus fotogrāfus, ir aizvadītas pirmās lekcijas fotografēšanas entuziastiem, organizēts plenērs pa Salacu un rīkota fotoizstāde.

Projekta ietvaros ir paredzēts veidot Salacas upes baseina fotoizstādes, izdot foto albumu/grāmatu un laivotāju tūrisma bukletu, tāpēc aicinām ikvienu projekta dalībnieku, biedrību darbības teritorijas fotogrāfu, amatieri un iedzīvotāju piedalīties fotokonkursā, iesūtot fotogrāfijas par tēmu „Salacas baseina teritorija pavasarī”.

Fotogrāfijas jāsūta elektroniski uz e-pasta adresi: einis.vrs@inbox.lv līdz 2018.gada 29.jūnijam, norādot fotogrāfijas autoru, precīzu vietas vai objekta nosaukumu, fotogrāfijas nosaukumu un nelielu aprakstu, kas sniedz ziņas par fotogrāfijā attēloto.

Iesūtītās, atlasītās fotogrāfijas varēs aplūkot fotoizstādē “Pavasara sesijas noslēgums“, kas būs atvērta no 2018.gada 14.jūlija līdz 2018.gada 03.augustam, Staiceles kultūras namā.
Ar fotokonkursa nolikumu var iepazīties ŠEIT.

Fotokonkursu organizē Vidzemes lauku partnerība “Brasla”, biedrība “Jūrkante” un biedrība “No Salacas līdz Rūjai” sadarbībā ar Staiceles foto biedrību “Laiks”. Projekts Nr. 17-00-A019.332-000007 “Salaca, Latvijas pērle, no Burtnieka līdz jūrai” tiek īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros. 

Iesakām izlasīt