Izvēlne Aizvērt

Viļķenes stadions ieguvis jaunu veidolu

Jūnija sākumā pabeigti darbi pie Viļķenes stadiona labiekārtošanas un jau 2018.gada 16.jūnijā Viļķenes pagasta svētkos iedzīvotāji varēs novērtēt paveikto. 

Darbi veikti Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstības (ELFLA) un Limbažu novada pašvaldības līdzfinansētā un biedrības “Jūrkante” atbalstītā projektā “Viļķenes stadiona labiekārtošana”. 

Projekta ietvaros atjaunots segums volejbola laukumā. Uzberot 4 cm tenisīta, laukums ieguvis papildu funkciju un tagad to varēs izmantot arī tenisa spēlēšanai. Projektā iegādāts arī mini tenisa tīkls, kuru var izmantot gan tenisa, gan badmintona spēlēšanai.  Basketbola laukumam uzklāts asfalta segums un tagad to varēs izmantot arī ziemā, uzlejot ledu būs iespējams gan slidot, gan spēlēt hokeju. Nomainīti visi skatītāju soliņi, kuri bija ļoti nolietojušies un tagad uzstādīti 28 moderni soli gar visiem trim laukumiem un četras, soliem pieskaņotas, atkritumu urnas. 

Kopējās projekta izmaksas ir EUR 36 070,12 ar PVN 21%, no tām EUR 18 000,00 ir ELFLA finansējums.  
Projekta ideju virzīja Viļķenes pagasta pārvaldes vadītāja Baiba Eglīte un darbus veica SIA “Limbažu būvnieks”. Baiba Eglīte informē, ka darbi pie stadiona labiekārtošanas tiks turpināti, jo, lai pilnvērtīgi izmantotu laukumus, ir jāuzstāda apmales asfaltētajam laukumam un nožogojums laukumam ar tenisītu. 

Iesakām izlasīt