pirmdiena, 19. 08, 2019
Biedrība Jūrkante
Smilšu iela – 9, Salacgrīva, Salacgrīvas novads, LV4033, Latvija

Logo +371 29427095,
Logo dzintra@jurkante.lv
 
Jaunumi

"Jūrkantei" veicināšanas balva "Sējējā"
30.10.2013


"Jūrkantei" veicināšanas balva "Sējējā"

Ar laureātu apbalvošanu piektdien Rīgā, kultūras pilī Ziemeļblāzma noslēdzās lauksaimnieku ikgadējais konkurss Sējējs 2013. No mūspuses veicināšanas balvu - Atzinības rakstu un naudas prēmiju - pērn iedibinātajā nominācijā Gada «Leader» grupa saņēma biedrība Jūrkante ar tās koordinatori Dzintru Eizenbergu. Ceremonijas laikā par Jūrkanti demonstrēja videosižetu. Dz. Eizenberga pastāstīja, ka vasarā komisija apbraukāja daudzas Jūrkantes biedrības no Ainažiem līdz Skultei. 

Tai radās vispusīgs priekšstats par projektos īstenotajām idejām. - Tas ir visu aktīvo «Jūrkantes» dalībnieku nopelns. Salīdzinot ar Jelgavu, kas ieguva galveno godalgu, mēs esam neliela biedrība mazākā teritorijā, tomēr priecājos, ka mūsu veikums ir novērtēts, - viņa sacīja. Sarīkojumā piedalījās arī Jūrkantes valdes priekšsēdētājs Ojārs Zvejnieks.

Gandarīti var būt arī piena ražotāji, kas nodod pienu kooperatīvajai sabiedrībai Straupe, ir tās biedri un darbojās valdē. Straupe ieguva galveno balvu nominācijā Lauksaimniecības kooperatīvs, tāpēc zemkopības ministre Laimdota Straujuma un citi apsveicēji sirsnīgi sumināja kooperatīva vadītāju Imantu Balodi. Ģimenei lauku sētā Limbažu Zemnieku biedrība bija izvirzījusi arī Limbažu pagasta z.s. Ausmas īpašniekus Dāboliņus. Viņi piedalījās konkursa noslēguma saietā, bet balvas šajā grupā ieguva ģimenes ar lielām un modernām saimniecībām. Kā parasti, lauksaimnieku apbalvošanā piedalījās prominences: Valsts prezidents Andris Bērziņš, Eiroparlamenta un Saeimas deputāti u.c.

Gunita OZOLIŅA

www.auseklis.lv


 

 

 

 
      Atpakaļ
          Copyright © 2019, Izstrādātajs WebSoft.lv